Підсумки проектної діяльності
Підсумки проектної діяльності

Поділитися новиною:

Підсумки проектної діяльності

25 травня учні 5-8-х класів представили свої проектні роботи.

             Участь у проектній діяльності сприяє розвитку життєвої компетентності в цілому, однак найважливішими напрямами застосування методу проектів є розвиток соціальної, інформаційної, політичної (політико-правової) та полі культурної компетенції. Метод проектів повинен розглядатися як одна з провідних технологій у процесі інтерактивного навчання.

            Метод про­ектів дозволяє перейти від засвоєння готових знань до їх  усвідомленого набуття. Його завжди орієнтовано на самостійну діяльність учнів – індивідуальну, парну, групову, яку учні виконують у визначений термін.

            Цей метод органічно поєднується з груповим підходом до навчання. Метод проектів завжди припускає розв'язування якоїсь проблеми, яка передбачає, з одного боку, використання різноманітних методів, засобів навчання, а з другого, інтегрування знань, умінь з різних галузей науки, техніки, технології, творчих областей.

             Мета проекту – опрацювати якомога більше матеріалу з теми, а не просто шукати правильні відповіді на поставлені вчителем питання. Проектно-орієнтоване навчання передбачає співпрацю учня та вчителя, учня та учнів для вирішення проблеми, яка виноситься на клас. Усі приймають рішення або приходять до певних висновків. Фінальним проектом може стати презентація, стінгазета, письмова доповідь, веб-сторінка і інше. 

             Учні 5-8-х класів на протязі навчального року працювали над проектами з різних навчальних тем. Дехто робив перші кроки, а в інших ця робота мала вже певні результати Теми проектів вибирали діти самостійно, керуючись одержаними знаннями на уроках математики, фізики, інформатики та власними зацікавленностями. Прийшов час підвести підсумки нашої роботи. До уваги вчителів та учнів були представлені презентації таких проектів: "У здоровому тілі - здоровий дух" (робота учениці 8-го класу Філонової Є.); "Відсотки у професійній діяльності" (робота учениць 5-го класу Казаченко Н., Козаченко Н., Країло А.); "Історія розвитку відсотків" (робота учнів 5-го класу Китаєва М., Ляшенко Д., Лобаса А.). Кожна робота була цікавою для аудиторії та викликала жваву дискусію. 

 

 

Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності Альбом: Підсумки проектної діяльності
Web-адреса: tamara-tretyak.kupyansk.info/news/id/10736 | Переглядів: 70Дата публікації: 17:17 25.05.2017